Działka budowlana Ryczołek gm. Kałuszyn

Ryczołek gm. Kałuszyn
Dodane: Piątek, 22 Maj, 2026  20:20
5 900 000 zł
134 zł/m2

Szczegóły ogłoszenia

  • Kategoria: Działki i grunty / Sprzedaż
  • Pow. działki:44000 m2
  • Rodzaj działki:Budowlana
  • Sprzedaż:Pośrednik

Opis oferty

Sprzedam działki inwestycyjne o łącznej powierzchni ok. 4,4 ha z pozwoleniem na budowę dla dwóch budynków usługowych, każdy do pow. zabudowy max. 4800m2 przy Autostradzie A2 w miejscowości Ryczołek, gm. Kałuszyn, pow. miński, woj. mazowieckie.

Nieruchomość z dwoma wjazdami z głównej ulicy oraz drogą serwisową dookoła co umożliwia wjazd na działkę z każdej strony.

Działki składające się z sześciu połączonych ze sobą numerów ( 50/5, 51, 53/8, 56/2, 61/5, 62/4). Kształt całości zbliżony do trójkąta o szerokości ok. 300m.
Media w ulicy: woda, prąd, w okolicy gaz. Posiadam zgody o dostarczeniu sieci wodociągowej i elektrycznej.

Miejscowość w chwili obecnej nie jest objęta planem zagospodarowania przestrzennego, ale w czerwcu tego roku działki w całości będą o przeznaczeniu usługowym.

MOŻLIWOSĆ SPRZEDAZY połowy tzn. trzech numerów działek.

Bardzo dobra lokalizacja. Położona pomiędzy Autostradą A2 (Warszawa-Terespol), a Drogą krajową nr 92 (Kałuszyn-Mińsk Maz.).

Nieruchomość z dużym potencjałem, jej lokalizacja, rozmiary i kształt daje dużo możliwości inwestycyjnych sprawia, że jej wartość będzie wciąż rosła.

Powierzchnia i jej położenie idealnie sprawdzi się do prowadzenia różnego rodzaju działalności, np.: skład materiałów budowlanych, serwis różnego rodzaju maszyn i urządzeń, samochodów, centrum logistyczne (hale magazynowe), centrum rozrywkowe, stację benzynową, market, hotel, restauracje, bazę transportową, hurtownie, salon meblowy, hotel, itp.